Vítejte v Bendox Bookshopu

Jsme jedinečné knihkupectví sídlící v Centru současného umění DOX od samého počátku vzniku galerie v roce 2010. Najdete u nás široký sortiment knih o umění, architektuře, designu i životním stylu. Na své si u nás přijdou i děti, kterým nabízíme knihy s originálními náměty a ilustracemi. V neposlední řadě u nás objevíte spoustu dalších maličkostí včetně malých her a našeho vlastního papírnictví.

Naše pestrá nabídka různorodých titulů prodlouží vaši cestu prostorem DOX na tolik stránek, kolik budete chtít. Objevíte u nás knihy v češtině i angličtině, v dospělém i dětském jazyce, na jejichž pečlivém výběru úzce spolupracujeme s našimi partnery – většími firmami, místními dodavateli i malými nakladatelstvími.

Objevte naše bestsellery

Naše nejprodávanější knížky, se kterými nemůžete udělat chybu. Dlouhodobě inspirují, rozveselují a obohacují všechny čtenářské skupiny od nejmladších po dospělé. Zajímá-li vás blížeji nějaké konkrétní téma, určitě se ale podívejte do našich s láskou sestavených tipů.

Dětské knihy jsou naše vášeň

Náš pečlivě vybraný sortiment dětských knížek, časopisů a drobných her pro ty nejmenší, pro malé čtenáře i pro velké zkušené čtenáře pomáhá rozvíjet představivost a kreativitu všech věkových skupin. Najdete v něm nejrůznější tituly, které dětem udělají radost: od jednoduchých (i ne tak jednoduchých) příběhů, přes chytré komiksy až po hravé encyklopedie.

Objevit knihy pro děti

Naše vlastní papírnictví

Věnujeme se též výrobě vlastních papírnických produktů. Objevíte tak u nás originální pohlednice, přání i plakáty, které nikde jinde nenajdete. Naše dvě hlavní kolekce jsou Prague Collection (pro všechny milovníky Prahy) a Peculiars (originální postavičky plné emocí).